News Actor

Tülin Şahin sessizliğini bozdu

Gündem
09 Haziran 2017
Tülin Şahin sessizliğini bozdu

 

Moda markası Mü’Mine’nin yeni koleksiyonu, önceki akşam Çırağan Sarayı’nda tanıtıldı. “Mü’Mine Fashion Show 2017” adlı gecede hem defile düzenlendi hem de iftar daveti verildi. 

Defilede podyuma çıkan Tülin Şahin, Memet Özer’le 12 yıllık evliliğinin bebek istemediği için bittiği iddiasına yanıt verdi.

Tülin Şahin, “İddia edildiği gibi boşanmamızın nedeni bebek değil." dedi. Şahin, 'Peki alkol mü?' sorusuna ise 'Bu konuda konuşmayacağım. Böyle olması gerekiyordu, böyle oldu” yanıtını verdi.

Memet Özer de geçtiğimiz hafta verdiği röportajda ilişkilerine dair çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu... 

* 16 yıl birliktelik yaşadık. 12 yılı evlilikle geçti. Böyle gerekiyormuş demek. Ne alkol sorunu ne ihanet ne de çocuk yapma problemi... Gerçi son yıllarda Tülin de çocuk istiyordu ama olmadı. Bunların hiçbiri doğru değil. Metal yorgunluğu yaşıyorduk. Son zamanlarda anlaşamıyorduk. Bu yüzden ayrıldık.

 

* Sorunları erteledikçe, öteledikçe daha da büyüdüler. Kimsenin henüz konuyu bilmediği, duymadığı zamanlarda sorunlarımızı çözmek için çaba sarf ettik. Ama sonunda bu çabanın her iki taraf için de manasız olduğunu gördük. Olmayacak bir şeyi olacakmış gibi üstelemek çok doğru değildi. Böylesi ikimiz için de daha iyi olacaktı. Çünkü huzura, kendimize dönmeye ihtiyacımız vardı. Öteki türlü iyi şeyler de yıpranacak, dedikodular büyüyecekti, yıpranacaktık.

Etiketler: 
Tülin Şahin