News Actor

Nike Kadının Gücünü Kutluyor

Gündem
19 Ocak 2017
Nike Kadının Gücünü Kutluyor

Sunduğu servis ve ürünlerle kadınlara ilham veren Nike bu sezon kadının gücünü yansıtan ve sporu stille bir araya getiren koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Farklı kesim ve esnek tasarımların öne çıktığı koleksiyon, doğal renk paletleri ve monokrom siluetlerden oluşuyor.  Spor sütyeninden tayta, tişört ve uzun kollu üstlerden ayakkabıya kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayan koleksiyonda koşu, antrenman ve günlük kullanıma yönelik teknolojilere sahip tasarımlar yer alıyor.

Performansı stille buluşturan koleksiyon, farklı meslek dallarından sportif ve güçlü kadınların buluştuğu ilham veren bir çekimle tanıtıldı. Fotoğraf çekiminde Milli voleybol oyuncusu Naz Aydemir Akyol, model ve tasarımcı Ezgi Bozkurt, oyuncular Elvin Levinler ve Ege Kökenli, dansçılar Çisil Sıkı, Sam Gizem Sözer, Umut Sönmez ve Yağmur Yavuz ile Nike Run Club pacer’ı Ayşegül Gür yer aldı.

Nike’ın kadınlar için hazırladığı özel koleksiyonu Nike mağazalarında ve 23 Ocak’tan itibarennike.com’da bulabilirsiniz. Nike ayrıca bu sezon spor yapan kadınlar için sunduğu antrenman ve koşu programlarına hiç spor yapmamış kadınlar için özel olarak tasarladığı program ve servisleri de ekliyor. Kayıtlar nike.com/Istanbul üzerinden ücretsiz yapılabiliyor. 

(Vogue)