News Actor

“Ne gerek vardı böyle bir şeye”

Gündem
18 Eylül 2017
“Ne gerek vardı böyle bir şeye”

Hande Erçel, bu hafta yüzü olduğu şampuan markasının lansman gecesinde yaptığı dansla hayli konuşuldu. Sosyal medyada da gündeme oturan dans videosu farklı yorumlar aldı. Kimi gereksiz buldu, kimi dans edemediğini söyledi, kimiyse takdir etti. Magazin Konseyi ne düşünüyor?

 

Ömür Gedik: 
Hande Erçel, çalışılmış bir koreografiyle dans etmeye çalışmış. Tabii ki mükemmel değil. Ama uğraşmış işte. 
Dans sonrası yara bere içindeki ayaklarının fotoğrafını koymasından anlıyoruz ne kadar çalıştığını. Hande’nin başına gelenler “Kendileri hiçbir şey için çaba harcamayanlar ancak oturdukları yerden eleştirir” cümlesinin bir kanıtı. Ben çabası için tebrik ediyorum Hande’yi. 

Onur Baştürk

Geçen gün de yazdım, bence dans değil o. Dans dersek, dansçılara hakaret etmiş oluruz inanın. Başka türlü bir şeydi. Bir saçma koreografi, koreografiye uyayım derken kendini kuş gibi oradan oraya atan bir genç yıldız. Üzüldüm doğrusu. Nasıl kendilerini bu durumlara düşürüyorlar?

Melike Karakartal: 
İşleriyle ilgili mikrofon uzatılan ünlülerin klişe cümlesidir; “Çok emek verdik.” Elbette verdiniz, verin zaten emek, emeksiz iş mi olur? Erçel mikrofonlara değil ama paylaştığı fotoğraf üzerinden ne kadar emek verdiğini ifade etmiş. Ne yazık ki her emek verilerek geçirilen her çalışma sürecinin sonunda ortaya iyi bir iş çıkacağının garantisi yok. Emeğini alkışlıyorum, dansını değil.

Cengiz Semercioğlu: 
Ben de beğenmeyenler grubundayım. Tabii çekilmiş kötü görüntülere ve kısa videolara bakarak söylüyoruz bunu. Dansı dans değil, kıyafeti kıyafet değil... 
“Ne gerek vardı böyle bir şeye” dedirtiyor insana. Gereksiz, zorlama olmuş. Böyle bir şovu yapmaya kalkmasa şampuan reklamı seninle çalışmıyoruz mu diyecekti? Hangi ünlü, yüzü olduğu marka için böyle şeyler yapıyor?

Etiketler: 
Hande Erçel
Ömür Gedik
Onur Baştürk
Melike Karakartal
Cengiz Semercioğlu