News Actor

Hülya Avşar'dan Kızı Zehra'nın Sigara İçtiği Görüntüye İlk Yorum

Gündem
09 Haziran 2017
Hülya Avşar'dan Kızı Zehra'nın Sigara İçtiği Görüntüye İlk Yorum

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, aşk iddialarıyla Londra'dakini okulu bırakıp İstanbul'a geri dönmüştü. Bu mevzular daha kapanmadan şimdi de kendisinin arkadaşlarıyla oturduğu bir cafe de elinde sigarası ile objektiflere yakalandı. Hülya Avşar'ın program öncesi bunu öğrenmesiyle sinirlenmesi bir oldu. İşte annesi Hülya Avşar'ın durum hakkında yorumu...

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar'ın kızları Zehra, kendisine yapılan uyarılara kulak asmadı. Arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Zehra Çilingiroğlu, önceki gün peş peşe sigara içerken objektiflere yansıdı.

HÜLYA AVŞAR'DAN İLK TEPKİ GELDİ

Zehra'nın bu kötü alışkanlığına babasının ve annesinin ne diyeceği merak konusuydu. Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na konuşan Hülya Avşar'dan bu karelere ilk tepki geldi.

"ZATEN SİGARADAN NEFRET EDİYORUM"

Cengiz Semircioğlu, Zehra'nın o fotoğraflarını gören Hülya Avşar'ın ilk tepkisini şöyle anlattı: "Dün sabahprogramının çekimi vardı… Ekibi gazeteleri saklıyordu Hülya Avşar'dan, yayın öncesi morali bozulmasın diye…Ama hemen öğrendi tabii, Zehra'nın gazetelerde yer alan haberlerini… Ben de bunu sordum Hülya Avşar'a. Hülya Avşar 'Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum! En sevmediğim, en üzüldüğüm konu bu' dedi."

Etiketler: 
Zehra Çilingiroğlu
Hülya Avşar
Kaya Çilingiroğlu